Zarządzanie czasem - kluczowa umiejętność Menadżera- EFS, WARSZAWA (Warszawa)


Cel szkolenia: celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy dotyczącej zarządzania sobą w czasie w oparciu o przekazywany w ramach szkolenia, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Lenovo Lephone to nowy smartfon o niecodziennym wyglądzie, który posiada 3,7-calowy ekran dotykowy z możliwością jego odłączenia oraz klawiaturę QWERTY, WiFi i GPS. MTV Networks Polska we współpracy z Netią uruchomiło swój pierwszy portal wideo. Drugie nieformalne imię portalu brzmi „uniwersalna maszyna do cieszenia”. Firma Belkin ogłasza dobrowolne wycofanie z rynku produktów TuneBase Direct z zestawem do obsługi bez użycia rąk, TuneBase FM do obsługi bez użycia rąk oraz TuneBase FM z funkcją ClearScan.Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone. Alan Ralsky był jednym z najbardziej aktywnych spamerów w Stanach Zjednoczonych. Za swoją działalność spędzi cztery lata za kratkami. Co stanie się z MacBookiem Air po spotkaniu trzeciego stopnia z autobusem? To widzicie na załączonym obrazku. Co ciekawe, laptop ciągle działa.

Samsung dumnie zapowiada pierwszy modem LTE, który spełnia najnowszy standard 3GPP i umożliwi osiąganie prędkości transferu danych do 100 Mbps.

Rock Your Firefox to nowa akcja marketingowa Mozilli, która ma wyedukować mniej zaawansowanych użytkowników na temat możliwości, jakie dają dodatki do przeglądarki. Przeglądarka Opera zawiera usterkę, dzięki której można zawiesić przeglądarkę a następnie zdalnie wykonać złośliwy kod.

Google chce odebrać Microsoftowi część rynku biznesowego. Internetowy gigant opublikował narzędzie, które ułatwia migrację z Exchange’a na Aplikacje Google. Seagate wreszcie dołącza do grona producentów, dla których nie są obce napędy SSD. Pulsar to 200-gigabajtowa stacja SSD, złożona z układów SLC NAND flash i oferująca wysokie prędkości transferu. „Hakerzy, defraudacje i botnety: walka z cyberprzestępczościąâ€ to najnowszy raport australijskiego Komitetu ds. Komunikacji Izby Reprezentantów. Proponuje w nim obligatoryjne instalowanie antywirusa u każdego pod groźbą odcięcia od Internetu.Firma SANYO prezentuje projektor XGA - PLC-XU106 o jasności 4 500 ANSI lumenów i wadze 3,4 kg. Notebook z ekranem 13", napędem optycznym i baterią pozwalającaa na 8 godzin pracy który waży kilogram? Niemożliwe! Jeśli tak, to dzisiejszą premierą notebooków Portege R700 i Satellite R630 Toshiba dokonała niemożliwego. Egipt uruchamia pierwszą internetową nazwę domeny, która korzysta z arabskich znaków. Było to możliwe dzięki decyzji instytucji ICANN o dopuszczeniu niełacińskich znaków w nazwach domen.

Płyty główne GIGABYTE ze wsparciem dla SATA 3.0 i USB 3.0


W ofercie GIGABYTE znalazły się nowe płyty główne oparte na chipsecie Intel P55 (LGA 1156) należące do serii GIGABYTE P55A.

Psychologiczno- socjologiczny (Szczecin)


Program autorski ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna

TEGW3000 - wygląd Nexusa One + interfejs iPhone'a


TEGW3000 to smartfon, zainspirowany nie tylko telefonem Google'a - Nexusem One, ale również interfejsem użytkownika systemu iPhone OS.

Prezentacja i Wizualizacja Danych Zarządczych w MS Excel (Katowice)


1. Wizualizacje danych finansowych: tabel rachunku zysków i strat, bilansu, rachunków przepływów pieniężnych oraz finansowania krótkoterminowego tabele używane w ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

HTC Magic ze złośliwym dodatkiem


Hiszpański oddział Vodafone niechcący sprzedawał smartfony HTC Magic, zainfekowane Trojanem o nazwie Mariposa oraz innym złośliwym oprogramowaniem.

nasze sekretariat organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne i gówno szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do nasze kancelaria organizuje gram szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci także grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne i marycha szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie

tanie wycieczki szkolne

posiadamy rozległy selekcja miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także zielsko szkoły na każdą kapitał także w środku dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne i cannabis szkoły na każdą kapitał dodatkowo wewnątrz dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego